נגישות

הנני מאשר קבלת דברי פרסומת

אביזרים לנכים

חזרה לחדשות

חברת אמבר פורום מביאה אליכם מגוון אביזרים לנכים. המפתח לשיפור באיכות החיים כבר פה. חברת אמבר פורום הינה חברה ותיקה העוסקת בחתום הנגישות לבעלי נכויות בישראל.

החברה נותנת מענה רחב ומקיף לבעלי נכויות שונים. באמצעות המוצרים שהחברה משווקת ניתן להתאים בין האביזרים לבעלי מוגבליות אשר זקוקים להם.
החברה מספקת מענה המבוסס על שנים רבות של ניסיון, והכרות מעמיקה עם המערכת והשוק, עם ההתקדמויות והפיתוחים כמו גם הכשלים והבעיות. 

חשיבותם של אביזרים לנכים לבעלי מוגבליות

עבור אנשים בעלי נכויות, אבזרים אלו יכולים לשנות את החיים מקצה לקצה. בלי הפיתוחים הקיימים כמו מעלון מדרגות לבתים פרטיים בעלי קומה ומעלה או מעליות ביתיות לבתים ישנים עד ארבע קומות וכן הלאה, ניתן לאפשר לבעלי נכות לחיות חיים עצמיים בהם ניתן שליטה על האפשרות לניידות, להגיע למקומות ולבלות כמו אנשים אחרים, בחרת אמבר פורום מציעים מגוון רחב של אביזרים לנכים כאשר המטרה היא קודם לכל קידום איכות החיים שלהם.
 

אפשר לשפר את איכות החיים בעזרת אביזרים לנכים

אביזרים לנכים נועדו לצורך מתן אפשרויות נגישות לאנשים הסובלים מנכות מסוימת או ממוגבלות. בנוסף אביזרים אלו מורכבים מסל רחב של אפשרויות עבור נכויות שונות ועבור טווח רחב ביותר של מצבים.
בין השאר, האביזרים כוללים כלים מהפכניים בעולם המאפשרים לבעלי מוגבלויות לעשות שימוש נוח באמצעים אלו על מנת לאפשר ניידות עצמאית של בעלי הנכות במקומות ציבוריים כמו גם במקומות פרטיים.

חברת אמבר פורום - אביזרים לנכים

חברת אמבר פורום היא חברה מתקדמת ואיכותית בעלת ותק וניסיון בתחום של ציוד לנכים. החברה מספקת אביזרי נכים מתקדמים, עדכניים ויעלים. לחברה אחריות כלפי הלקוח וכן ליווי צמוד שלו לכל אורך הקנייה וגם לאחריה. פנו בהקדם.

חברת אמבר פורום מזמינה אתכם להתרשם מהמגוון הרחב תחת ייעוץ מקצועי. אביזרים לנכים

© 2019 כל הזכויות שמורות לAmbarPro