נגישות
03-6502650
או לחץ כאן ליצירת קשר

הנני מאשר קבלת דברי פרסומת

נגישות לנכים

כמה פעמים חשבת פעמיים (ולפעמים יותר) לפני שהחלטת האם לרדת או לעלות במדרגות ביתך? עם התבגרותנו, חלקנו מתקשים להתמודד עם גרמי המדרגות המובילים אל דירתנו ואף בבית עצמו, אך לא מעוניינים לעבור דירה.

למענכם ובשבילכם, חברת AmbarPro מייבאת מספר מתקנים אירופאיים מובילים, אשר יאפשרו לכם יציאה פשוטה יותר מביתכם לעולם שבחוץ בפתרון נוח ומותאם אישית לכל אחד ואחת מכם. במרבית המקרים, ניתן לפתור את בעיית המדרגות בקלות יחסית ובעלות סבירה על ידי מעלון מדרגות לנכים, בהשוואה לכל פתרון אחר עם מגוון המוצרים שיש לאמבר פורום להציע לכם:
 

  • HANDICARE- מעלון כסא תוצרת אנגליה.
  • Extrema - מעלון משטח למדרגות תוצרת איטליה.

 

נגישות לנכים היא אחריות חברתית של כולנו. חברת AmbarPro  מציעה מגוון דרכים יעילות במיוחד לשיפור הנגישות.
נגישות לבעלי מוגבליות מתחילה במודעות מוגברת לעניין החשוב והמשמעותי הזה. כמו כן, נגישות זו היא תהליך שבסופו מפותחים אביזרים לנכים וציוד המתאים לבעלי מוגבלויות. אלו יכולים לסייע ולהקל על בעלי הנכות, לספק להם מענה יעיל במיוחד ולאפשר להם איכות חיים כפי זו שכולנו מאחלים לעצמנו. חברת AmbarPro עוסקת בקידום מוצרי נגישות לבעלי מוגבליות. היא מהווה בית מקצועי לנושא ומקום מתאים לרכישת מוצרים.
 

חשיבות רבה בנגישות לנכים ואחריות חברתית ואישית


העולם שלנו נגיש עבורנו. אנו יכולים לנסוע ממקום אחד לאחר, לעלות ולרדת במדרגות ולעשות שימוש במגוון הדרכים המפותחות המיועדות לרכיבה, נסיעה והליכה. לעומת זאת, בעלי נכויות סובלים הרבה פעמים מנגישות מוגבלת לעולם. הם אינם יכולים לעבור ממקום אחד לאחר בחופשיות הדומה זו של אנשים שאינם סובלים מנכות כלל. כחברה המעוניינת לאפשר איכות חיים גם ובמיוחד עבור בעלי הנכות, הגברת הנגישות לנכים היא הכרחית, חשובה ובלתי ניתנת לדחייה.

כיצד מקדמים נגישות לנכים?

חברת AmbarPro מזמינה אתכם לקדם נגישות לנכים באמצעות הכרות ורכישה של אביזרים וציוד לנכים. חברת AmbarPro מביאה לישראל מגוון רחב במיוחד של אביזרים שיכולים לעשות את השינוי. למשל, מעלון מדרגות, מעליות מתקדמות ועוד. המוצרים של חברת AmbarPro הינם מוצרי איכות המתאימים לשימוש תדיר ויעיל לאורך שנים ארוכות. זה הזמן ליצור אפשרויות נגישות עבור כולם.


חברת AmbarPro עבור נגישות לנכים

חברת AmbarPro עומדת לרשותכם בכל הקשור למוצרים עבור קידום נגישות לנכות. החברה מעניקה ליווי צמוד בבחירת הציוד המתאים, בהתאמת הבחירה לצרכים של הלקוח ובתשומת לב רבה לכל שלב בתהליך. פנו ליצירת קשר.

© 2019 כל הזכויות שמורות לAmbarPro