נגישות

הנני מאשר קבלת דברי פרסומת

ציוד לנכים

חזרה לחדשות

ציוד לנכים הוא הדרך לגרום לעולם להיות נגיש יותר עבורם. חברת אמבר פורום בע"מ מובילה בתחום זה בישראל.

אנשים הסובלים מנכות כלשהיא חווים את העולם באופן קשה בהרבה מהאופן בו חווים אותו אנשים ללא נכות או מוגבלות.

באמצעות סדרה מובחרת של מוצרים ניתן לשפר את המצב. ציוד זה הוא האופן בו ניתן לאפשר גם להם לתפקד באופן עצמאי בעולם של כולנו.
ציוד לנכים

ידע כללי על ציוד לנכים:

חשוב לדעת שכאשר מדובר על ציוד לבעלי מוגבלויות מדובר על ציוד מגוון ביותר שעשוי להתאים לסקטור הפרטי ולשילוב בבתים של בעלי נכויות למול ציוד המיועד לעולם העסקים ועבור אזורים ציבוריים.
עוד כדאי לציין, כי התחום של ציוד לנכים הוא תחום מתקדם ביותר כאשר בכל תקופה יוצאים אל השוק עוד ועוד מוצרים איכותיים ואמצעים מדהימים ויעלים עבור שיפור התפקוד העצמאי של בעלי נכויות.
בחברת אמבר פורום, ישנו צוות האמון על התעדכנות שוטפת בכל הפיתוחים האפשריים וכל זאת כדי להביא אל הלקוחות בישראל את הטוב ביותר. ציוד לנכים הוא ציוד משנה חיים, חשוב לקנות אותו במקום הנכון.
 

ציוד לנכים לעולם נגיש יותר

חברת אמבר פורום מביאה לישראל ציוד מתקדם לנכים הכוללים בין השאר מעלון מדרגות או לבעלי בתים פרטיים ניתן להזמין מעליות לבתים פרטיים ועוד.
כל הפיתוחים הנם חדשניים ובדוקים היטב/ כדי לבחור נכון את הציוד המתאים לכם, מומלץ ליצור קשר עם החברה. חברת אמבר רואה את שירותיה כוללים בין השאר דיון משותף עם הלקוח בנושא הציוד הנבחר עבורו.

חברת אמבר פורום עבור ציוד לנכים: פנו בהקדם לחברת אמבר פורום ותוכלו לגרום כבר עכשיו לשיפור איכות החיים של בעלי נכויות בישראל.
 

© 2019 כל הזכויות שמורות לAmbarPro